Edukacja Kategoria: Edukacja

Edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.profes.edu.pl »

  Firma Profes Mariusz Dyduch proponuje szkolenia dla firm. Nie ważne czy jesteś właścicielem małej czy też dużej firmy.
  Podniesienie kwalifikacji i kompetencji przyda się bez wątpienia wszędzie.
  Posiadamy również w zakresie swoich usług szeroko pojęty audyt śląsk. Nie wpisuj w wyszukiwarce więcej szkolenia Katowice, tylko zgłoś się do nas. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 16 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.inthouse.pl »

  Szkoła językowa International House jest marką o zasięgu światowym, która każdego dnia prowadzi zajęcia edukacyjne w 54 krajach. Polskie placówki zlokalizowane są w Bydgoszczy, Toruniu oraz Inowrocławiu, oferując profesjonalne kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Szkoła organizuje lekcje dla młodzieży i dorosłych, wykorzystując sprawdzone metody nauczania i nowoczesne podręczniki.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • studentprawa.onepage.website »

  Odwiedź wizytówkę księgarni internetowej Student. profinfo. pl, gdzie znajdziesz informacje o nas, przykładową ofertę oraz opinie klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów dydaktycznych, takich jak podręczniki, kazusy, repetytoria, itp. dla studentów prawa i nie tylko. Więcej informacji pod adresem https://studentprawa.onepage.website/

  Data dodania: 15 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.alfadirect.pl »

  Alfa Direct to szkoła językowa realizująca kursy kursy języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego w Poznaniu. Kursy skierowane są dla dzieci i dorosłych. Oferta szkoły zawiera także propozycję dla firm. Firmy mogą skorzystać ze szkoleń językowych i tłumaczenia wielu typów dokumentów.

  Data dodania: 24 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.podrywam.pl »

  Strona podrywam. pl powstała z myślą nie tylko o nakierowaniu mężczyzn mających problem z płcią przeciwną na właściwe tory, lecz także pomaga ona w rozwoju osobistym i odnalezieniu motywacji do realizacji wyznaczonych sobie celów.
  Zapraszamy na podrywanie dziewczyn nie będzie miało przed tobą żadnych tajemnic.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • skrzyniaskarbow.eu »

  Podłoga interaktywna to teraz jedno z najnowocześniejszych urządzeń do edukacji dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz szkolnym. Pozwala dzieciom na szybszą naukę.
  Nasz produkt powstał dzięki pracy naszego kilkuosobowego zespołu
  Skrzynia skarbów wyróżnia się spośród innych produktów na rynku największą liczbą aplikacji w podstawowej wersji która wynosi aż 40

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • aplikanci.livejournal.com »

  Na niniejszej stronie omówione zostały problemy prawne zaczerpnięte z życia codziennego, wraz z wyjaśnieniem jak dany problem rozwiązać. Strona szczególnie przypadnie do gustu aplikantom prawa, którzy będą mogli wyciągnąć wnioski z gotowych przykładów lub znaleźć interesującą ich literaturę. Więcej informacji pod adresem http://aplikanci.livejournal.com/

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • piszemy-prace.bloog.pl »

  Pisanie-Prac. org. pl jest to serwis który specjalizuje się w pisaniu prac licencjackich, dyplomowych, inżynierskich, maturalnych. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.native-speaker-warszawa.pl »

  Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej strony internetowej, na której odszukasz usługi Native Speakera. Z nami otrzymasz sposobność jakiej jeszcze nie miałeś.

  Data dodania: 25 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • pisanie-prac.weebly.com »

  Strona powstała z myślą o uczniach oraz studentach, którzy potrzebują pomocy w napisaniu wszelkiego rodzaju prac – począwszy od prac zaliczeniowych, kończąc na pracach dyplomowych. Na stronie znajdują się przydatne informacje odnośnie charakteru każdej pracy. Specjaliści, których namiary znajdują się na stronie, pomogą nie tylko w doborze tematu ale również pod względem merytorycznym.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl