Firmy Eksportowe Kategoria: Firmy Eksportowe

Firmy Eksportowe - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.izoerg.com.pl »

  IZO-ERG S. A. od prawie 70 lat jest producentem tworzyw sztucznych. Od 1991r firma jest liderem na rynku Polskim. Działamy też na rynkach zagranicznych. na 4 kontynentach. Jesteśmy w 30 krajach europejskich. Jesteśmy głównym eksporter na rynek niemiecki, skandynawski, francuski, włoski i hiszpański. Posiadamy odbiorców także na rynkach japońskim, tajskim i amerykańskim.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.zgoda.eu »

  Autoryzowany sprzedawca zakładu górniczego Piekary Śląskie ma do zaoferowania swoim klientom z terenu całej Polski doskonały i sprawdzony środek grzewczy którym jest ekogroszek Piekarski (Pieklorz) wydobywany tylko i wyłącznie w kopalni KWK Juliusz z Piekar Śląskich. Węgiel sortymentu ekogroszek z Piekar wyróżnia to iż nie powoduje spieków i jest praktycznie pozbawiony siarki.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Piece piekarnicze »

  Na stronie Giko. pl mamy do zaoferowania swym kupcom doskonałe piece piekarnicze firmy KOMA, doskonale sprawdzające się do małych, średnich oraz dużych piekarni i piekarniach. Nasza oferta handlowa to oprócz tego cały osprzęt niezbędny przy produkowania, konserwowania i przechowywania żywności. Aktualnie polecane są w naszej ofercie dostępne są systemy chłodnicze wykonujące mrożenie szokowe na produktach cukierniczych takich jak ciasta, serniki, sałatki owocowe i tym podobne.

  Data dodania: 06 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy Eksportowe

Firmy Eksportowe - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl