Fora dyskusyjne Kategoria: Fora dyskusyjne

Fora dyskusyjne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.odzyskaj.eu »

  Odzyskaj spokój to blog związany z psychologią. Dowiesz się tam czym jest stres, jak może wywierać wpływ na człowieka, ale także jak unikać jego negatywnych skutków. Współczesne społeczeństwo walczy także z innymi poważnymi przeszkodami takimi jak depresja, czy niskie poczucie własnej wartości. Na odzyskaj spokój wyszukasz wskazówki jak radzić sobie z gniewem, z samotnością, czy z nieśmiałością.

  Data dodania: 21 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Forum kosztorysanta »

  Zachęcamy kosztorysantów do zarejestrowania się na forum kosztorysowym, na którym znajdą wiele ciekawych informacji odnośnie wyceny prac budowlanych. Forum przeznaczone jest przede wszystkim dla użytkowników programów Norma czyli Norma PRO, Norma Standard itp. Ponadto na stronie znaleźć można informacje dotyczące planowanych szkoleń i kursów z kosztorysowania.

  Data dodania: 06 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal-Otwock.pl - firmy powiatu otwockiego »

  Portal www. portal-otwock. pl jest jedynym portalem związanym z powiatem otwockim i promującym firmy z terenu Otwocka i okolic. Otwock jest uznawany jako jedno z najzdrowszych miast Polski. Ilość firm i zakładów usługowych jest ogromna dlatego www. portal-. pl jest miejscem gdzie łatwo można odnaleźć odpowiednią firmę.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Fora dyskusyjne

Fora dyskusyjne - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl