Komputery Kategoria: Komputery

Komputery - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.serwis-polanica.pl »

  Profesjonalny serwis oraz sprzedaż telefonów, komputerów oraz wszelkiej elektroniki. Naprawa tabletów, telefonów komórkowych, laptopów, komputerów. Sprzedaż Polanica. Jarosław Ciszewski. Wymiana Szybek, dotyków, gniazd. Z przyjemnością naprawię Państwu wszelakiego rodzaju sprzęt elektroniczny. Spore doświadczenie oraz zaplecze serwisowe pozwala mi naprawić większość sprzętu domowego!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.retesly.pl »

  Profesjonalny serwis komputerowy w Gdańsku. Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów oraz IT. Prowadzimy również serwis mobilny, zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • microsoft-project.pl »

  Microsoft Project jest globalnym programem, który ułatwia przygotowywanie i kontrolę harmonogramów do projektów inwestycyjnych. Jest to program, dzięki któremu zarządzanie projektem jest wygodne i kompleksowe.
  Microsoft Project to narzędzie wykorzystywane niezależnie od branży, w której funkcjonuje firma, umożliwiające pełna kontrolę nad czynnikami decydującymi o sukcesie przedsięwzięcia.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.exeactive.pl »

  Posiadamy umiejętności i odpowiednią wiedzę informatyczną by zapewnić sprawne działanie sprzętu informatycznego w małych i średnich firmach. Usługi informatyczne kierujemy do małych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego a także województwa ościenne. Tworzymy również strony internetowe. Potrzebujesz portfolio skontaktuj się z exeactive.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • oklaptop.pl »

  Serwis laptopów OKLAPTOP zajmuje się takimi usługami jak: naprawy laptopów i komputerów, serwis i naprawy tabletów, sprzedaż laptopów. Również zajmujemy się odwirusowanie komputera i zakutalizowanie oprogramowania, naprawę sprzętu. Jeśli nie wiesz gdzie się zgłosić, a masz problem z komputerem przyjdź do nas.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.chart.pl »

  Chart jest oprogramowaniem hotelowym przygotowanym przez firmę LSI i oferowanym obiektom hotelowym, które posiadają w swojej ofercie wiele dodatkowych usług. Nowoczesne systemy hotelowe takie jak Chart pozwalają na zarządzanie wszystkimi aspektami pracy hotelu - od rezerwacji przez meldunek rozliczanie pobytu. Poznaj wszystkie możliwości jakie daje system Chart.

  Data dodania: 26 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.hotel-in.pl »

  Program hotelowy HotelIN służy mniejszym obiektom hotelowym do sprawnego ogłaszania się na portalach internetowych rezerwacji noclegów. Jego funkcjonalność i prostota umożliwia stosowanie go w większości mniejszych obiektów - hoteli, hosteli, obiektów agroturystycznych, schronisk. HotelIN obsługuje rezerwacje, aktualizuje opisy, ceny, oraz objęty jest wsparciem ze strony pomocy technicznej. Zobacz

  Data dodania: 09 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • elektrox.pl »

  Jesteśmy serwisem-pracownią elektroniczną w Katowicach specjalizującą się w naprawach sprzętu elektronicznego. Staramy się pomóc naszym klientom w naprawie sprzętu, w którym producent nie przewiduje naprawy, nie udostępnia schematów, części lub są one w formie drogich modułów, są unikalne lub nietypowe oraz tam gdzie jest konieczna specjalistyczna wiedza o budowie.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.pcsos.waw.pl »

  Serwis komputerowy Mokotów świadczy usługi w zakresie diagnozy i naprawy komputerów, usuwania konfliktów oprogramowania, naprawy komputerów i urządzeń peryferyjnych. Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z sieciami, dostępem do Internetu i inne. Obszarem działania Pogotowia Komputerowego Mokotów jest dzielnica Mokotów.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.fiskalne-bialystok.pl »

  sOd 2002 r. specjalizujemy się w sprzedaży i fiskalizacji, instalacji, serwisie, naprawie, montażu oraz szkoleniach w zakresie: Mobilnych kas fiskalnych z kopią elektroniczną, Drukarrek fiskalnych z kopią elektroniczną i aptecznych, Wag kontrolnych, Wag kalkulacyjnych z drukarką, etykietujących, handlowych, sklepowych.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Komputery

Komputery - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl