Praca i kariera Kategoria: Praca i kariera

Praca i kariera - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • workexpress.pl »

  Coraz więcej osób poszukuje legalnej i dobrze płatnej pracy za granicą. Zobacz ofertę sprawdzonych i zawsze aktualnych ofert zatrudnienia w wielu popularnych krajach europejskich. Praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii i praca w Islandii to tylko niektóre z ofert oferowanych przez naszą agencję i chętnie wybieranych przez naszych klientów poszukujących pracy.

  Data dodania: 13 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.friggawork.pl »

  Agencja pracy Frigga to sprawdzona marka oferująca zatrudnienie na terenie Niemiec i Luksemburga. Firma specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów do pracy na stanowisku opiekunki osób starszych za granicą. Jako profesjonalna agencja oferuje pełen pakiet udogodnień, takich jak zaświadczenia, kontrola formalności, składki ZUS, zakwaterowanie czy bezpieczny transport do miejsca pracy.

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.hywo.pl »

  Firma HYWO zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem pomieszczeń przemysłowych, biurowych a także obiektów służby zdrowia. Czyścimy i konserwujemy wykładziny dywanowe oraz PCV, zajmujemy się również myciem okien i elewacji. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Praca i kariera

Praca i kariera - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl