Prawo Kategoria: Prawo

Prawo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • www.kancelariaprawna-kornat.pl »

  "Kornat" jest kancelarią prawną specjalizująca się w prawie kanonicznym. Tworzący ją adwokaci posiadają pełną zgodę władz kościelnych, która pozwala im na reprezentację procesową. Oprócz tego zespół firmy świadczy kompleksową pomoc w sprawach związanych z tzw. rozwodem kościelnym, a także doradza i sporządza pisma. Skarga powodowa? Nie ma problemu - dla firmy to chleb powszedni.

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.sprzeciwodorzeczenialekarzaorzecznikazus.online-kancelaria.pl »

  Od orzeczenia lekarza orzecznika osobie zainteresowanej przysługuje sprzeciw do komisji lekarskiej Zakładu, w ciągu 14 dni od dnia doręczenia tego orzeczenia. Sprzeciw wnosi się za pośrednictwem jednostki organizacyjnej Zakładu właściwej ze względu na miejsce zamieszkania osoby zainteresowanej.

  Data dodania: 14 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelariajagielski.pl »

  Jagielski to renomowana kancelaria prawnicza położona w Bydgoszczy, która oferuje szeroki zakres usług. Firma zajmuje się profesjonalnymi konsultacjami prawnymi, a także wsparciem w sprawach powiązanych z obsługą lub sprzedażą nieruchomości, gwarancjami czy spadkami. Kancelaria świadczy także usług dla firm, zapewniając całościową obsługę przedsiębiorstwa i pomagając w negocjacjach.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria-tutro.pl »

  Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kancelaria prawna Izabeli Tutro jest miejscem gdzie każdy może uzyskać profesjonalne porady prawne. Kraków, ul. Starowiślna 66/2 – to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc radcy prawnego jest ostatnią deską ratunku.
  Zapewniamy kompleksową obsługę prawniczą we wszyskich obszarach prawa.

  Data dodania: 31 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelaria.tarnow.pl »

  Mieszkańcy Tarnowa oraz przedsiębiorcy prowadzący swoje firmy na terenie Tarnowa mogą skorzystać z szerokiego zakresu usług prawnych świadczonych przez radów prawnych Tomasza Leśniaka i Agatę Baran.
  W takim mieście jak Tarnów radca prawny jeden i drugi nie są jedynymi prawnikami, ale jednymi z niewielu o tak dużej wiedzy prawniczej popartej doświadczeniem zawodowym.

  Data dodania: 30 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • restauracja-magnolia.pl »

  Sala weselna Częstochowa ma zaszczyt zaprosić wszystkie pary, które chcą urządzić w pięknej i eleganckiej sali swoje wymarzone wesele. Nasza restauracja Magnolia zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie, korzystne ceny oraz bardzo atrakcyjne menu. S Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www. restauracja-magnolia. pl

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.odwolanieoddecyzjizus.online-kancelaria.pl »

  Odwołanie od decyzji ZUS - strona poświęcona tematyce odwołania od decyzji ZUS. Znajdziesz tu wzory odwołań. Dowiesz się jak nadpisać Odwołanie od decyzji ZUS oraz jak je prawidłowo nadać. Skorzystaj z naszego serwisu, wygeneruj swoje Odwołanie od decyzji ZUS za darmo.

  Data dodania: 21 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • kacprzyk-bojaryn.pl »

  Kancelaria radców prawnych "Kacprzyk-Bojaryn" oferuje doradztwo prawne i pomoc prawną na terenie Łodzi dla firm produkcyjnych, budowlanych oraz klientów indywidualnych. Nasze specjalizacje to przede wszystkim negocjacje biznesowe, sprawy gospodarcze oraz sprawy o podwyższenie kapitału zakładowego. Kancelarii zaufało już wielu klientów i firm o czym świadczą uzyskane referencje.

  Data dodania: 13 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • amerykanskiadwokat.wordpress.com »

  Zgłoś się do naszej kancelarii adwokackiej i zyskaj możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego amerykańskiego adwokata. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną rozpoczynającą się od rzetelnej porady prawnej, a kończącą na reprezentowaniu w sądzie. Nie zwlekaj dłużej i już dziś zgłoś się do naszego polskiego adwokata z USA. Gwarantujemy, że podejmiemy się każdej sprawy.

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • slub-w-plenerze.com »

  Ślub w plenerze jest alternatywą dla tradycyjnej ceremonii. Jeśli poszukujesz firmy, która zorganizuje Ci takie wesele w plenerze zgłoś się do nas. Zadbamy o to by Twoja uroczystość przebiegła bez zakłóceń na zielonej trawie, wśród szumu drzewa i blasku słońca. Zagwarantujemy by o Twoim weselu na Podlasiu goście pamiętali przez długie lata.

  Data dodania: 08 07 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo

Prawo - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl