Społeczność Kategoria: Społeczność

Społeczność - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • npkato.eu »

  Nowe Pokolenie to Kościół protestancki dla każdego, kto kocha Boga i chce zostać jego narzędziem tutaj na ziemi. Naszą wizją jest stać się miejscem schronienia dla wszystkich potrzebujących. Zapraszamy wszystkich chcących doświadczyć Bożego działania. Spotkania tłumaczone są na języki angielski i rosyjski.
  Jesteśmy wspólnotą należącą do Kościoła Bożego w Polsce, oraz Church of God.

  Data dodania: 01 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • cobi.over-blog.com »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych informacjami o zabawkach na bloga prowadzonego przez firmę Cobi. Na blogu wiele ciekawych wpisów dotyczących zabawek dla dzieci w różnym wieku. Dowiedzą się Państwo, np. dlaczego dziecko powinno się bawić zabawkami interaktywnymi? Czy takie zabawki dobrze wpływają na rozwój dziecka. To i wiele więcej znajdą Państwo na http://cobi.over-blog.com/

  Data dodania: 09 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • wytrwaj.wordpress.com »

  Blog katolicki Wytrwaj! to przedstawienie naszego życia przez pryzmat wiary Bogu. To także dzielenie się własnym doświadczeniem, ale po pierwsze głoszenie Dobrej Nowiny. Trwajcie Kochani w dążeniu do Nieba. Niech Mamusia trzyma każdą i każdego z Was za rękę w tym pragnieniu. Tymczasem, na codzienne trudy polecam odpoczynek przy jednej z siedmiu kategorii katolickiej części internetu.

  Data dodania: 24 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • iparts.blox.pl »

  Blog ten w pełni poświęcony jest motoryzacji. Na nim zyskać można podstawową wiedzę z zakresu motoryzacji, m. in. jakie są przyczyny głośnego wydechu, jak jeździć współczesnym dieslem, czy jak odpowiednio sprawdzić i ustawić geometrię kół. Dostępna jest również infografika z ciekawostkami z rynku części samochodowych.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.domowyazyl.blogspot.com »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, która skupia się na pięknych wnętrzach. Podpowiadamy jak samodzielnie i za nieduże pieniądze stworzyć ciepłe i klimatyczne wnętrza. Wiele miejsca poświęcamy tutaj dodatkom takim jak tekstylia do kuchni, koszyczki wiklinowe, poszewki, bieżniki i bieżniki. Znajdziecie tutaj także urokliwe zdjęcia pięknej polskiej przyrody.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog katolicki Memento Finis. Moja droga do Świętości »

  Blog MementoFinis. pl to propozycja dla ogółu zainteresowanych szeroko pojmowanymi doznaniami religijnymi. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy doszukują się wyjaśnienia na zagadnienia takie jak choćby Niepokalana lub Tradycja Katolicka. Sami się uczymy się i pragniemy przekazać wiedzę innym, naturalnie wszystko na miarę zdrowego rozsądku. Dodajemy treści zgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Test na wykrywanie wód płodowych »

  CLEARBLUE test na wyciek wód płodowych u kobiet w ciąży.
  Jest łatwym w użyciy domowym testem in vitro do wykrywania wycieku płynu owodniowego, dzięki któremu można wykryć wyciek płynu owodniowego w przypadku ryzyka takiego wycieku.

  Podwyzszone ryzyko wycieku płynu owodniowego:

  - po 36 tygodniu ciąży, nawet przy braku wilgotnosci,

  - w ciagu 48 godzin po amniopunkcji,  link text

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Społeczność

Społeczność - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl