Strony związane z hasłem 'prawo':

 • Szkolenia prawo pracy »

  Firma Centrum Kształcenia HR oferuje bogaty zakres okazji dla wszystkich tych, którzy to chcą powiększyć własne umiejętności. W ofercie przedstawiają szkolenia i kursy, jakie staną się nieodzownymi w Twej przyszłości zawodowej. Do najpopularniejszych będą należeć szkolenia prawo pracy, kursy dotyczące wynagrodzeń, bądź też te, połączone ściśle z zagadnieniami w tematyce ludzkich zasobów.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • profinfo.tumblr.com »

  Profinfo. tumblr. com to strona całkowicie poświęcona tematyce prawniczej. Zawiera treści dotyczące zagadnienia m. in. prawa karnego. Dodatkowe w jej obrębie znaleźć można informacje odnośnie oferty księgarni internetowej z produktami dla prawników, sędziów czy radców prawnych. Największy zbiór publikacji książkowych największych wydawnictw oraz branżowych czasopism zebranych w jednym miejscu.

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Profesjonalne usługi prawne prowadzone przez Kancelarię Prawną Anny Dastych zapewniają bezpieczeństwo i spokój. Nasza kancelaria prawna zajmuje się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie nieruchomości, posesji, prawa cywilnego, prawa handlowego i innych rodzajów prawa. Kancelaria Prawna Anny Dasstych znajduje się w Łodzi przy ul. Plac Dąbrowskiego 2 parter - wejście od ulicy). Zapraszamy.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Szczecin »

  Innowacyjny budynek kursowy dla przyszłych kierowców to teraz ta uczelnia jazdy. Szeroki wachlarz samochodów, a ponadto nauczycieli sprawia, że uczeń posiada spore sposobności kreowania swojego daty edukacji. Dostosowanie czasu odbywania lekcji wspiera całkowicie wycisnąć przewodnik. Polecamy go w szczególności dla nieletnich osób, jacy preferują prędko zrobić wyczekiwane prawo poruszania się.

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne w Krakowie »

  Dobry mecenas to taki, który wie jak pomóc interesantowi, zna się na tym co robi, jak również jest wyśmienitym psychologiem czy arbitrem. Jest on wsparciem w tym przykrym czasie, jakim może być np. rozwód. Warto skorzystać z jego pomocy i jak najprościej przejść przez ten drażliwy okres i czas jakim jest rozstanie, bo nawet te najbardziej kulturalne zostawia traumę na całe życie.

  Data dodania: 11 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelariaprawna-kornat.pl »

  "Kornat" jest kancelarią prawną specjalizująca się w prawie kanonicznym. Tworzący ją adwokaci posiadają pełną zgodę władz kościelnych, która pozwala im na reprezentację procesową. Oprócz tego zespół firmy świadczy kompleksową pomoc w sprawach związanych z tzw. rozwodem kościelnym, a także doradza i sporządza pisma. Skarga powodowa? Nie ma problemu - dla firmy to chleb powszedni.

  Data dodania: 21 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • katalog-prawniczy.pl »

  Tematyczny portal prawniczy zaprasza do promocji swojej działalności prawniczej, dzięki czemu nie będziesz już anonimowy w internecie. To bardzo ważne, aby twoja instytucja się rozwijała - w związku z bardzo dużą konkurencją. Z drugiej strony - nasz wykaz prawniczy wyświetla wpisy tylko sprawdzonych prawników. To bardzo istotna cecha dla przyszłego kontrahenta. Możesz nam zaufać.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • joker.krakow.pl »

  Posiadanie dokumentów jest wymagane od wszystkich osób. Daje ono możliwość niezależności i umożliwia samodzielne podróżowanie po świecie. Szkoła jazdy Joker funkcjonująca w Krakowie, własnym kursantom gwarantuje szybką praktykę w przyjaznej atmosferze. Firma posiada sporo pozytywnych ocen i bywa sympatycznie wspominana przez ludzi, którzy czerpali z ich usług.

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.factolex.pl »

  blog poświęcony miejscu prawa w naszym życiu oraz jego funkcjonowaniu w Polsce. Istotne źródło informacji dla pasjonatów prawa oraz wszystkich poszukujących porady prawnej. Możliwość wymiany poglądów z innymi czytelnikami a także kontaktu z autorem strony.

  Data dodania: 29 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.autownioski.pl »

  Strona poświecona tematyce związanej z Tobą i Twoim pojazdem. Na naszej stronie pobierzesz wszelkie wzory gotowych wniosków do uzupełniane np. wniosków o rejestracje, umów zakupu, umów darowizny, podań, oświadczenia i wiele innych tak abyś mógł w spokoju i bez nerwów i w pełnej gotowości załatwić sprawę w swoim wydziale komunikacji.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.doradcy-restrukturyzacja.pl »

  Kancelaria doradców restrukturyzacyjnych prowadzi sprawy dotyczące upadłości konsumenckiej, upadłości spółki i firmy. Prowadzimy sprawy o oddłużenie i umorzenie zobowiązań konsumentów, przedsiębiorców i byłych przedsiębiorców. Świadczymy kompleksową pomoc w toku postępowania upadłościowego.

  Data dodania: 11 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.kancelariajagielski.pl »

  Jagielski to renomowana kancelaria prawnicza położona w Bydgoszczy, która oferuje szeroki zakres usług. Firma zajmuje się profesjonalnymi konsultacjami prawnymi, a także wsparciem w sprawach powiązanych z obsługą lub sprzedażą nieruchomości, gwarancjami czy spadkami. Kancelaria świadczy także usług dla firm, zapewniając całościową obsługę przedsiębiorstwa i pomagając w negocjacjach.

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • profinfopl.weebly.com »

  Zamieszczona strona została w całości poświęcona tematyce prawa. Zawiera zbiór aktualnych artykułów dotyczących różnych zagadnień z dziedziny prawa. Ponadto na stronie znajduje się informacje na temat największej księgarni internetowej, oferującej bogaty wybór książek edukacyjnych m. in dla prawników. Księgarnia gwarantuje największy dostęp do stale poszerzanej i odnawianej bazy publikacji.

  Data dodania: 11 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria-tutro.pl »

  Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kancelaria prawna Izabeli Tutro jest miejscem gdzie każdy może uzyskać profesjonalne porady prawne. Kraków, ul. Starowiślna 66/2 – to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc radcy prawnego jest ostatnią deską ratunku.
  Zapewniamy kompleksową obsługę prawniczą we wszyskich obszarach prawa.

  Data dodania: 31 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.adwokat-bielawa.pl »

  Praktyka adwokacka kierowana jest za pośrednictwem zaznanego jurysty z długoletnim doświadczeniem w wielu kwestiach. Całościowe podejście do kłopotu kontrahenta gwarantuje spełnienie zlecenia z największą uwagą a poprzez to otrzymanie najlepszych wyników. Kancelaria aprobuje sprawy dotyczące m. in. kodeksu cywilnego czy gospodarczego.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • adw-wroc.pl »

  W zakres pomocy prawnej świadczonej przez adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka wchodzi w szczególności: udzielanie porad prawnych; sporządzanie opinii prawnych, pism i umów;  reprezentowanie klientów przed sądami  i urzędami; prowadzenie spraw sądowych oraz dodatkowo administracyjnych.

  Data dodania: 02 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • aplikantprawa.wordpress.com »

  Tematyka bloga aplikantprawa ściśle związana jest z edukacją. W szczególności zainteresuje studentów prawa, którzy po uzyskaniu tytułu magistra pragną podjąć praktykę w celu przygotowania do wykonywania poszczególnych zawodów takich jak: adwokat, radca prawny, prokurator czy komornik. Jak się przygotować do egzaminu państwowego? Z jakich materiałów korzystać? Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.autokursyraszyn.pl »

  Auto-Kursy u Jankowskich w Raszynie zapraszają na prowadzone szkolenia w ramach kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej, szkoleń okresowych oraz zajęć odbywanych w ramach szkolenia okresowego.

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • aplikanci.livejournal.com »

  Na niniejszej stronie omówione zostały problemy prawne zaczerpnięte z życia codziennego, wraz z wyjaśnieniem jak dany problem rozwiązać. Strona szczególnie przypadnie do gustu aplikantom prawa, którzy będą mogli wyciągnąć wnioski z gotowych przykładów lub znaleźć interesującą ich literaturę. Więcej informacji pod adresem http://aplikanci.livejournal.com/

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • www.oskaurinko.pl »

  Jeśli planujesz zdobyć w najbliższym czasie dokument uprawniający do kierowania autem zapewne wpisujesz w wyszukiwarce hasło prawo jazdy Warszawa. Znajdujesz wiele szkół i zastanawiasz się którą wybrać. Podpowiemy Ci - wybierz OSK Aurinko. Doświadczeni instruktorzy, wysoka zdawalność oraz nowe samochody to nasza wizytówka. Nauka jazdy Warszawa - to my - OSK Aurinko.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl