Strony związane z hasłem 'przemysł':

 • katalogprzemyslu.pl »

  Głównymi kategoriami gospodarki są: przemysł, rolnictwo, usługi. W naszym serwisie zajmujemy się reklamą firm z gałęzi przemysłu. Ten segment interesuje się produkowaniem przedmiotów ceramicznych, kosmetyków, czy maszyn. Zakłady podzielone są według kategorii co ułatwia poruszanie się po stronie. Jesteśmy znanym, doświadczonym team'em ludzi, dlatego nasz serwis ma dużo fanów.

  Data dodania: 15 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.miapp.pl »

  Firma Miapp składa się z zespołu inżynierów, którzy specjalizują się w automatyzacji procesów wytwórczych. Marka wspiera polskie działalności produkcyjne wdrażając nowoczesne systemy sterowania i optymalizując mało korzystne procesy. Firma dostarcza także profesjonalne maszyny, a w szczególności urządzenia do konfekcji i obróbki kabli.

  Data dodania: 22 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • firmyprzemyslowe.pl »

  Prezentujemy katalog firm przemysłowych, w którym znajdują się opisy i krótkie charakterystyki licznych firm oferujących usługi i rozwiązania dla sektora przemysłu i nie tylko.
  Dodanie strony swojej firmy do katalogu pozwala na zdobycie lepszych wyników w wyszukiwarce, ale przede wszystkim jest sposobem na dotarcie do zainteresowanych twoją działalnością osób.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
© Copyright 2009-2012 www.xerxes.pl. All Rights Reserved. Powered by www.xerxes.pl